Про компанію “Одеса Забор”

Одеса-Забор є одним із найбільших підприємств-виробників бетонних парканів в Україні. Наші стандарти якості високі, а запропоновані ціни завжди є оптимальними, і саме тому ми є лідерами виробництва бетонних огорож в Україні.

Ми виготовляємо бетонні огорожі з 2005 року та маємо найбільшу розвинену мережу виробництв.

Завдяки великому досвіду та високій кваліфікації технологів нам вдається виробляти глянцевий (без пор) паркан. Це стало можливим завдяки виробленій роками технології та використанню тільки якісної сировини:

Розроблені нами стандарти виробництва застосовуються щодня та без відхилень:

1) Для виробництва бетонних парканів ми використовуємо тільки цемент марки 500. Цемент дозволяє виробляти вироби, що відповідають високим вимогам до водостійкості, морозостійкості та довговічності.

2) Плити армуються цільнозварною металевою сіткою, а стовпчики цільнозвареним драбинкою з прутка ВР 4 мм. Це дозволяє підвищити міцність готової продукції.

3) Ми використовуємо щебінь дрібної фракції (так званий зубок).

4) Ми додаємо в бетон тільки найкращі та перевірені роками присадки, що збільшують марочність бетону та морозостійкість готових виробів.

5) Ми виробляємо якісну установку євроогорож, при якій не відбувається просідання стовпів, і, як наслідок, розтріскування плит.

Контактна інформация:

    • м. Одеса, вул. Ціолковського 3
      (тильна сторона заводу “Шустов”)
  • (067) 57 22 444